Kyani yasaklandı söylentileri doğru mu? Kyani yaptığı network marketing işleri, yanlış iddialar yüzünden saadet zinciri adı altında yaftalanmaktadır. Hâlbuki gerek saadet zincirleri olsun gerek titan sistemleri, hiçbiri ile ilgisi bulunmayan bu marka için çıkan Kyani dolandırıcılık, Kyani sahtekârlığı haberleri de asılsız olmaktadır. En doğru bilginin elbette ki yetkililerden öğrenilebildiği bu sistem için doğru şekilde yapılan bir internet bilgi araştırmasında da zaten gerçekler ortaya çıkmaktadır.

Kyani yasaklandı

Genelde arkadaş vesilesi ile tanışılan Kyani, Seldia’ya üye olan bir dijital pazarlama platformu olarak yer alır. İnsan sağlığına olumlu etkiler yaratan gıda takviyeleri ve vitamin ürünleri ile sağlık sektörüne hizmet etmekte ve ürün pazarlamasında bulunmaktadır. Dolayısıyla ülkemizde yasal bir şekilde varlığını sürdürür ve gerekli tüm vergilerini de vermektedir.

Kyani yasaklandı mı

Kyani Yasaklandı Mı? Kyani Sahtekârlığı Doğru Mu?

Kyani hakkında ortaya atılan Kyani yasaklandı, Kyani kapatıldı gibi pek çok asılsız iddiadan biri olan soruşturma bilgileri ise sadece bir karalama kampanyasından ibaret olmuştur. Ürünleri kullanmak isteyenlerin ya da network marketing sektörüne dahil olup kazanç sağlamak isteyen insanların olumsuz etkilenmesine sebep olan bu kötülemeler, markayı Kua-Kyani dolandırıcılık , Kyani sahtekarlığı olarak lanse etmiştir. Hâlbuki bu yalanları ortaya çıkaran pek çok sebep bulunmaktadır.

  • Kyani bir saadet zinciri olmadığı gibi, Dünya Direkt Satış Derneği’ne ve Seldia’ya üyedir. Yani gerekli şekilde denetlenmektedir.
  • Türkiye’de ticareti yasal olarak devam eden marka, hem kendi kazançları hem de distribütörleri üzerinden vergi vermektedir. Bu durumda bütün süreçler yasalar dâhilinde devam eder ve yasaklanması için ortada herhangi bir sebep bulunmamaktadır.
  • Ponzi denilen sahte sistemlerde alakasız ve göstermelik ürünler bulunurken, Kyani’de kullanıcılar tarafından beğenilen ve talep edilen, gerçek ürünler elinize geçer.
  • Cirosu 800 milyara yakın olan marka reklam yerine, tavsiye üzerine satış yapmaktadır. Bu sayede tavsiye eden kişilere de kazanç sağlamaktadır.
Kyani Matematiği

Kyani Şikâyet Durumu Var Mı?

Kyani yasaklandı mı? Kyani şikayet durumu var mı? Site içerisinde yer alan kategorilerdeki ürünlerde herhangi bir problem yaşamanız durumunda Kyani şikâyet mesajları ile titizlikle ilgilenmekte ve kısa sürede dönüş sağlamaktadır. Kyani sadece Türkiye değil, dünyanın dört bir yanındaki ülkeye kesintisiz hizmet sağlayan , ürünlerin kullanımında yaşanabilecek bütün sorunlara karşı çözüm üretilmesi için bir inceleme ekibi kurmuştur. Bu yetkililer problemlerinize ve Kyani şikâyetinize karşı gerekli incelemeleri yaparak size çözüm üretmektedir.

Kyani Yasal Mı?

Zaten Kyani bünyesinde yapılan Kyani şikâyetler göze önünde bulundurulduğunda ürünlerin tedarik süreci ya da yanlış ürün kullanımı üzerine Kyani şikâyet mesajları olduğunu görebilirsiniz. Bu şikâyetler için yapılan geri dönüşler ve sunulan çözümler ile kullanıcıların sorunları kısa sürede ortadan kaldırılmıştır. Böylece problemsiz bir kullanım olanağı sağlanmaktadır.

Ayrıca yaşanan bütün sıkıntılar karşısında yardıma ihtiyacınız olursa Kyani şikayet ekibi destek hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Kullanıcılar ile gerekli görüşmeler sağlanıp yetkili kişiler sizin için taleplerinizi karşılayacaktır. Önemli olan hangi ürün olursa olsun, tercih edilecek ürünün doğru kullanımı konusunda bilgilendirilip vücudunuzun sağlıklı olması için etkili olmasını sağlamaktır.

Kyani Yasaklandı Diyenlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir