Birçok kişinin bilgisi olmasa bile bugün dünya üzerinde kullanılan network marketing sistemi en iyi pazarlama tekniği olarak kabul edilmektedir. Tabi ki, bu sisteme dahil olmak isteyen amatör ve kötü zihniyetli firmalar olmuştur ve her zamanda olacaktır. Ancak bu firmalar sektörde kısa vadeli gelip geçici kuruluşlardır. Kyani şirketi de bu sistemi kullanan dev firmalar arasına girmeyi başaran bir markadır. Devler arasındadır dememizdeki neden, tabi ki 60’dan fazla ülkede satış yapma potansiyeli olduğu içindir. Fakat bir süredir Kyani Dolandırıcılığı Doğru mu? Kyani Şikayetleri şeklinde bazı söylemlerin sosyal medyada dolaşıyor olması, normal olarak akıllarda karışıklığa yol açmaktadır. Kyani köklü bir kuruluş olarak şimdiye dek hiçbir sahtekarlığa başvurmamış ve her adımını yasaların izin verdiği doğrultuda atmıştır. Üretiminden satışına varana dek her çalışması gerekli kurumlardan izinli şekilde gerçekleştirilmiş ve işleyişinde herhangi bir usulsüzlük görülmemiştir.

Kyani Dolandırıcılığı Gerçek Mi?

Bugün Kyani Dolandırıcılık denildiğinde, bunu iddia eden kişilerin ellerinde belge var mı? Sorgulamak gerekir. Tabi ki böyle bir belge veya somut kanıt olmadığını net bir şekilde ifade etmek isteriz. Çünkü firmanın dolandırıcılık yönünde hiçbir eylemi olmamış ve hukuk kuralları dışına çıkmamıştır. Mesela Kyani Sunset, Kyani Sunrise, Kyani Nitro olarak adlandırılan sağlık üçgeni ürünlerine değinecek olursak, diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi bunlarında tamamen doğal bir formüle sahip olduğunu belirtebiliriz. Vücut sağlığının olumlu yönde seyir etmesi ve kişilerin kendilerini dinç hissetmesi yönünde tasarlanan ürünler, dünya üzerinde sayısız insan tarafından tüketilmekte ve %100 memnuniyet içerikli geri dönüşler almaktadır. En basiti bugün piyasadaki omega 3 takviyelerinin birçoğunda domuz jelatini bulunmaktadır. Ancak omega 3 takviyesi olan Kyani Sunset ürününde kesinlikle böyle bir durumun söz konusu olmadığını ve Helal Sertifika ile satışa sunulduğunu bilmenizi isteriz.

Bu durum Kyani ürünlerinin tamamı için geçerli olduğundan ötürü kişilerin Kyani Şikayetleri başlığında ürün bazlı yaptıkları olumsuz yorumların doğru olmadığına emin olabilirsiniz. Hatta bu konudaki endişelerinizin tamamen ortadan kalkması adına bir bilgi daha verecek olursak, pek çok insanın bildiği gibi tüketici ürünlerinin incelemesini yapan Monde Section uluslararası saygın bir kuruluştur. Kyani Sunset ürününü de inceleyen bu kuruluş, içermiş olduğu doğal formülü sayesinde Grand Gold Kaliteli ödülüne layık görmüştür.  Buradan anlayacağınız yüksek kalite içeren Kyani ürünleri, kullanım talimatına uygun şekilde tüketildiğinde hiçbir şekilde insan sağlığına zararlı değildir. Bu nedenle yapılan Kyani Sahtekarlığı yorumlarını kesinlikle dikkate almadan ürün sipariş edebilir ve sorunsuz şekilde tüketebilirsiniz.

Kyani şirketi hakkında kötü yorumların yapılmasının nedeni aslında ürünlerden verim alınmaması gibi bir durum değildir. Daha çok kişiler firmanın distribütörü olmak istemiş ama bunu başaramadıklarında ise firmanın adına leke sürmeye çalışmışlardır. Ancak uzun bir geçmişe sahip ve belirttiğimiz gibi 60’şı geçkin ülkede müşteri portföyü oluşturmayı başarmış bir firma için bu tip karalama eylemleri çokta önemli değildir. Gerektiğinde Kyani yetkilileri haddini aşan yorumlara karşı yasal süreç başlatır ve elinde belge olmadan yani gerçek dışı ithamlarda bulunan kişiler de işledikleri bu suç nedeniyle yargıda kendilerini savunurlar. Kısacası her konuda Kyani kuruluşu yasal yollara başvurmakta ve işleyişinde en ufak bir hukuk dışa işe bulaşmamaktadır. Bu nedenle sosyal platformlarda gördüğünüz yorumlara itimat etmek yerine firmayı kendi imkanlarınızla istediğiniz noktalardan araştırabilir ve doğru bilgilere ulaşarak, sizlere sunulan avantajları değerlendirebilirsiniz.

Kyani Mağdurları Var Mı?

Mesela Kyani ürünlerini sipariş edip tükettiğinizde memnun kalırsanız üyelik gerçekleştirebilir ve böylece daha uygun fiyata ürün satın alma imkanına erişebilirsiniz. Bu gibi fırsatları değerlendirmek yerine başkalarının asılsız söylemlerine itimat ederseniz, kuşkusuz yarar sağlayacağınız ürünleri deneme fırsatı edinemeyeceksiniz. Aynı durum Kyani distribütörlüğü içinde geçerlidir. Sistemi doğru şekilde anlayıp, kendi ticaret ağınızı oluşturmayı başardığınızda emin olunuz ki kazancınız yüz güldürücü olacaktır. Fakat Kyani şirketine üye olup kolaydan para kazanma yoluna giderek üyelikten çıkan bireyler gibi bir tutum sergilerseniz, sizlerde onlar gibi Kyani Mağdurları başlığını atan ve eline hiçbir şey geçmeyen kitleden biri olursunuz. Kolay para kazanmaktan kastımız, takdir edersiniz ki hangi sektör bünyesine dahil olursanız olun fark etmeksizin kazanç elde etmek için uğraş vermeniz gerekir. Ancak bazı kişiler Kyani üyeliğini gerçekleştirdikten sonra mesela kardeşini üye yapmak istemiş ve prim aldıktan sonra üyeliğini iptal etmesi yönünde kendilerince bir düzenek kurmuştur. Atladıkları önemli bir detay Kyani’n amatör bir firma olmadığıdır.

Kyani Sahtekarlığı Gerçek Mi?

Üyelik iptali istendiğinde Kyani yetkilileri, üye geçmişini incelemekte ve hem kendi hem de üyesinin menfaatini gözetmektedir. Yani bir kişi Haziran ayında üye olup, üstüne prim kazandırdıktan sonra aynı ay için üyelik iptali istemişse, üyelik ücretinin iadesi ödenen primin kesilmesiyle gerçekleştirilir. İşte bu gibi usulsüz bir sistemle çalışmayı hedeflemiş ve başarısızlığının sonrasında Kyani sisteminden çıkmış kişiler, bugün gördüğünüz olumsuz yorumların sahipleridir. Bundan ötürü sizler bu gibi eleştiri ve yorumları kaile almadan firmanın direk kendi müşteri temsilcileriyle iletişime geçerek merak ettiğiniz her soruya detaylı yanıt alabilirsiniz. İsterseniz sadece ürünlerini satın alıp, doğal bileşenlere sahip bu ürünlerin sayısız yararıyla tanışabilir, isterseniz de distribütörlüğünü alarak kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Distribütörlük hususunda aklınıza takılanlar için tarafınıza verilecek olan eğitim sürecinde tüm sorularınızın yanıtlanacağını bilmelisiniz. Gerek sistem gerekse satış politikası hakkında gerçek bilgilere ulaşmak için yorumları baz almadan firmayla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü Kyani, dünya üzerinde network marketing sistemini kullanan sayılı profesyonel kuruluşlar arasında yer almaktadır. Bundan ötürü yasal koşullarda işleyişe sahip bir firmanın usulsüzlüğe başvurmayacağının altını çizerek, hiç tereddüt etmeden ürünlerini kullanabileceğinizi ve istemeniz durumunda yine sıkıntısız iş birliği yapabileceğinizi belirtmek isteriz.

Kyani Dolandırıcılığı Doğru mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir